Jdi na obsah Jdi na menu

Něco málo o mě

received_351112509643550.jpeg

Vztah        ke  zvířatům byl u mě od malička obrovský. Psa jsme doma měli odjakživa. Největším miláčkem rodiny byl náš belgický ovčák Cassio. A pak pár dalších plemen jako boxeři nebo zlatý retrívr.

 

Životní cesty a touha pracovat se zvířaty mě zavedly až k práci na kozí a ovčí farmě, kde jsem se starala o porody, asistovala veterinářům u zákroků při náročných porodech a různých druhů ošetření zvířat. Na starost jsem měla také novorozence a dorost. Získala jsem zde mnoho praxe v oblasti ošetřování a péči o zvířata. 

S tím souviselo i mé další vzdělávání.

Kurz pro výkon zemědělských činností s komisionální zkouškou, písemným testem a obhajobou zadaného samostatně zpracovaného projektu. Kde jsem získala certifikát s celostátní platností o absolvování.

Studium tří semestrů Agrobiologie na Zemědělské univerzitě v Praze, kde jsem získala znalosti z anatomie zvířat, mikrobiologie, a jiných důležitých předmětů.

Kurz Dornova metoda pro psy u Andreji Dunové s certifikátem o výkonu této metody.

Pracuji a zdokonaluji se pod dohledem doporučených terapeutů.

V neposlední řadě sleduji a vzdělávám se přes skvělé webináře Canine Centra.

https://caninecentrum.cz/on-line-vzdelavani/?gclid=Cj0KCQiA962BBhCzARIsAIpWEL0BtzIkuO_KlH18bAh1VjwtbDvczI0sxBx5JOf73PE2VZS4w0cJxPMaAlW6EALw_wc